Hotel Prometheus v Brně hodnocení

Rozložení místností
uzpůsobené charakteru vaší akce

Divadlo – toto uspořádání je vhodné pro události, kde jsou účastníci zároveň i publikem. Uspořádání je navíc velmi flexibilní, židle mohou být poskládané rovně, do kruhu či polokruhu.

PRO – dobré pro velké skupiny

PROTI – nenabízí žádný prostor pro psaní ani pro interakci v rámci skupiny

 

Škola – nabízí velký prostor pro psaní či užívání notebooků. Typ škola bývá také nejpohodlnější pro dlouhé konference, nabízí možnost nachystat občerstvení po stranách místnosti tak, aby bylo snadno k dosažení pro všechny účastníky.

PRO – prezentujícího uvidí vždy všichni, vhodné pro velké skupiny v menších prostorách

PROTI – nenabízí prostor pro interakci mezi účastníky

 

U-forma – používá se nejčastěji pro typ událostí s hlavním řečníkem, audio-vizuální prezentací či jakýmkoliv jiným hlavním bodem. Uspořádání do U-formy není vhodné pro skupiny více jak 25 lidí, pak se stává příliš velkou a účastníci na sebe navzájem nemusí vidět.

PRO – dobré pracovní prostředí, interakce mezi účastníky, ideální pro konference či přednášky s prezentací

PROTI – není vhodné pro velké skupiny

 T-forma – je obdobná jako U-forma, je ale vhodná pokud není třeba interakce mezi účastníky a počet lidí v čele (tedy prezentujících či řečníků) je více. Ti zároveň mohou řídit diskuzi napříč stolem.

PRO – prezentujícího všichni uvidí, vhodné pro více řečníků

PROTI – není vhodné pro velké skupiny

 

I-forma – je vhodná pro meetingy, kde není jeden konkrétní řečník, ale očekává se interakce mezi celou skupinou (např. schůze vedení či diskuze, atd.).

PRO – dostatek místa pro psaní i laptopy, prostor pro interakci mezi jednotlivými účastníky

PROTI – není vhodná pro audio-vizuální prezentace, pro konference s jedním řečníkem či pro větší skupiny

Konferenční řady – nejčastěji se využívají pro schůze, kde se pracuje v menších skupinách a není tam jeden konkrétní řečník či prezentace. Nabízí mnoho prostoru pro psaní i interakci mezi účastníky.

PRO – dostatek místa pro laptopy, prostor pro interakci

PROTI – účastníci jsou rozmístěni u jednotlivých stolů, není vhodné pro audio-vizuální prezentace, konference s řečníkem či velké skupiny, které spolu mají interagovat navzájem

Zeptejte se nás

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.