Pracovní pozice – šéfkuchař

Naším cílem je, aby se u nás hosté cítili co nejlépe a jsme hrdí, že se nám to již tak dlouho daří. V současné době hledáme osobu, která podpoří náš cíl a ze své pozice „šéfkuchaře“ vykouzlí ty nejlepší dobroty spolu s námi. Postarejte se s námi o spokojené klienty a dobrá odměna Vás nemine! Nově zrekonstruovaný hotel Prometheus v Brně-Medlánkách a příjemný pracovní kolektiv čeká právě na Vás!

Co Vás čeká

– umět vykouzlit chutné pokrmy  – snídaně, oběd, večeře, rauty, oslavy

– sestavit jídelníček tak, aby se naši hosté těšili na polední MENU a rádi se k nám vraceli

– připravit coffe-break pro hosty ve školících se prostorech hotelu

– být vzorem a parťákem svému týmu, odpovědnost za tým a jeho výsledky

– spolupracovat s provozním hotelu

– orientace při výběru dodavatelů a sestavování objednávek pro restauraci a kuchyň

– znalost práce na PC

– zdokonalovat znalosti a „chtít“

– další úkoly dle dispozic

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

– vyučení v oboru nebo praxe minimálně 1 rok

– spolehlivost, komunikativnost, ochota a časová flexibilita

– zájem pracovat a učit se, týmový duch

– profesionální přístup a samostatnost

– zkušenosti s vedeným týmu minimálně 1 rok

Co vám můžeme nabídnout

– příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném hotelu Prometheus v Brně-Medlánkách

– jedno teplé jídlo denně zdarma v hotelové restauraci

– práce na směny (12 h) i o víkendech dle potřeby a dohody

– plat 36000,- Kč hruhého včetně osobního ohodnocení

– k dispozici káva, latte a cappuccino za zvýhodněnou cenu

– 5 dní SICK DAY – zdravotní volno

– spolupráce s úžasným týmem kuchařů

– milý a lidský přístup

Kontakt

Irena Klepáčková

tel.: 724516670

e-mail: irena.klepackova@imps.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.